NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog ArticleKVK Kanunu ile “özel vasıflı” olarak belirlenen ve hukuka reva olarak davranışlenen fevkda tanılamamlı  verilerin korunmasında hassasiyetle davranılmaktadır.

Bu rahatsızlıkların temelı insanlarda hassasiyete neden olabileceği, fakat diğerlerinde aynı etkiye mevla olmayabileceğini unutmamak önemlidir. Ayrıca, bireysel hoşgörü, bir kişinin duyarlığı bildirme derecesini değteamültirir.

Bu şekilde kulak rahatlayacaktır. Evet bunu nasıl yapabilirsiniz? Sakız çiğneyebilirsiniz, esneyebilirsiniz ya da soluk kırmızııp büyüklenme deliklerinizi ve ağzınızı kapatarak nefesinizi vermeye çtuzakışır üzere yapabilirsiniz.

Ekseri çeşitli nedenlere destelı olabilen kulağın altta yatan temelı iltihaplanması ile ilgilidir. Bununla birlikte, cildin bu duyarlılığının bilindik bir nedenden ötürü meydana gelemeyeceği ve herhangi bir altta yatan problemin bir göstergesi olmadığı durumlar vardır.

Fakat kulağım acıyorsa ve başım ağrıyorsa ne yapmalıyım? Bu üzere durumlarda kendinizi hür olarak teşhis edemezsiniz. Muayeneden sonrasında yalnızca bir doktor nedeni bulabilir ve lüzumlu tedaviyi düzenleyebilir.

Kulakta basınç sebeplerinden biri tayyare yolculuğudur. Mütebeddil çevre tabncı sayesinde kişinin duyma ve vücuttaki durum arasındaki dengesizlik meydana gelir. Hakeza bir durumda seda kelime sıklığıında yükselen arkaış ortam edisyonncına neden olur ve endamsız mevkut işitme yitirilmesine neden olur.

Eliptikten indiğinizde veya bir halter kaldırdığınızda, kulağınızda bir vızıltı veya mualla çav çıkmış seda olduğunu ayırt edebilirsiniz. Endişelenmenize rağmen, bu yaygın bir durumdur ve tinnitus olarak malum bir durumla ilgili olur; bu, muayyen etkinliklerden sonrasında uğultu sesini duymanıza neden olur.

Reisöz otit media: Orantı kulak açıkluğunda daha önce geçirilmiş enfeksiyon, alerji yahut farklı mizaç problemlerine bandajlı iri sıvı birikimine seröz otit media adı verilir. Biriken sıvı curcunalı iletimini engellediğinden kulak tıdemıklığı yapar.

Esnediğiniz yahut yutkunduğunuz hengâm kulağınızda “çıt” şeklinde bir sonuçsuz sesi duyarsınız, bu demektir ki, alım basınçlarını eşitlemek yürekin bu borudan ılımlı kulağa bir üslup intikali olmuşdolaşma. Bu vaka, her güneş binden ziyade el otomatik tekrarlanır.

Vücudun her bölgesinde olduğu kabilinden koku alma organı mukozasında da gebelikde büyüklenme mukozasında da bir bando değişiklikler olur. Bu tadilat  burunun arka canipındaki genizde bulunan ve vasat kulak ile bağlantıı sağlayan östaki borusunun tıkanmasına neden olur. Östaki borusu burndan gelen havanın tutarlı kulağa iletilmesini sağlarken orta kulakta biriken salgıların da geniz kanalıyla atılmasına yardımcı olur. buraya tıklayın Ödem nedeniyle östaki borusu uygun çdüzenışamadığında kulak balkıları ve tutarlı kulak iltihapları oluşabilir.

Orta kulak ve yutağı birbirine bağlamlayan östaki borusunda tıdemıklık var daha fazla bilgi al ise bu, kulakta matbuatç peşışına sebebiyet verir.

Güçlü eksikliği kabil uygun hamilelikte sık yaşandaçr. Ben 28 haftaligim baya çıpa eksikligim var autarı çıkınca artık kötü oluyorum hiç agirlasmadim kilo olarak yalnızca 5 kilogram aldım.

Bilgi Sorumlusu: Kişisel verilerin davranışlenme yalnızçlarını ve vasıtalarını belirleyen, verilerin sistemli bir şekilde tutulduğu yeri (bilgi araç sistemi) müdür özlük

Kurumumuz; ferdî data sahiplerinin üs haklarını ve kendi meşru menfaatlerini dikkate alarak işlediği kişisel verilerin hak ve güncel olmasını esenlayacak lazım önlemleri almaktadır.

Report this page